Annonce


Rødovre Lokal Nyt ApS
Rødovre Centrum 241
2610 Rødovre

Tlf.: 36366000
Fax: 36366009
Email: rnn@rnn.dk

Kontortid:
Mandag kl. 10.00-16.00
Tirsdag: Kl. 09.00-15.00
Onsdag: Lukket
Torsdag: 10.00-17.00
Fredag: 09.00-15.00

Distribution:
FK Distribution

Distributionsområde:
 

Oplag:
19.300

Tryk:
Dansk Avis Tryk

Deadline for annoncelevering:
Torsdag kl. 12.00

Deadline for annoncebooking:
Tirsdag kl. 12

Medarbejdere:

Peter Fugl Jensen : Bladchef
Peter Fugl Jensen
Bladchef
Tlf. 29 66 66 77
peter@rnn.dk
André Bentsen : Ansv. redaktør (DJ)
André Bentsen
Ansv. redaktør (DJ)
Tlf. 31 12 26 10
andre@rnn.dk
Christian Valsted : Journalist (DJ)
Christian Valsted
Journalist (DJ)
Tlf. 22 12 20 69
christian@rnn.dk
Heidi Fugl Jensen : Annoncekonsulent
Heidi Fugl Jensen
Annoncekonsulent
Tlf. 29 66 66 99
heidi@rnn.dk
Ian Nielsen : Annoncekonsulent
Ian Nielsen
Annoncekonsulent
Tlf. 29 66 04 85
ian@rnn.dk
Brian Sejer Poulsen : Fotograf (PF)
Brian Sejer Poulsen
Fotograf (PF)
Tlf. 22 76 22 62
brian@rnn.dk
Flemming Haag : Sportsmedarbejder
Flemming Haag
Sportsmedarbejder
Tlf. 20 42 40 66
kfhaag@mail.dk
Top